Filtrowanie wody w domu – sposoby
Filtrowanie wody w domu – sposoby
Luty 26, 2018
Metody filtracji wody – osmoza
Metody filtracji wody – osmoza
Luty 26, 2018
Pokaż wszystkie

Dafi czy Brita, który dzbanek wybrać

Dafi czy Brita, który dzbanek wybrać

Jeśli mamy szczęście i mieszkamy w miejscu, w którym kanalizacja jest w dobrym stanie, to bez problemu możemy pić wodę z kranu. Jednak nie oszukujmy się większość kanalizacji, które biegną bezpośrednio w naszych blokach, kamienicach i domach ma już swoje lata i to najlepiej utrzymanych nie należy. W takiej sytuacji warto wyposażyć się w domowy dzbanek do filtrowania wody. Na rynku dostępnych jest ich naprawdę duża ilość.

Jak więc wybrać dzbanek odpowiedni dla siebie? Na jaką markę postawić i czym się kierować podczas zakupu? Zasada działania wszystkich tego typu urządzeń jest taka sama. Każdy dzbanek ma zamontowany filtr, który zatrzymuje różnego rodzaju szkodliwe substancje. Filtr wymienia się średnio raz na cztery tygodnie. Przefiltrowana woda jest nie tylko pozbawiona metali ciężkich, rdzy z rur, chloru czy związków organicznych. Jest także znacznie smaczniejsza i zdrowsza zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

Podczas zakupu dzbanka warto zwrócić uwagę na kilka spraw, które pomogą nam podjąć właściwą decyzję. Ważne jest, aby dopasować wielkość dzbanka do naszych potrzeb oraz sprawy tak prozaicznej, jak to czy zmieści się nam na drzwiach lodówki, jeśli lubimy pić zimną wodę. Należy także wcześniej sprawdzić, w jakiej cenie regularnej są dostępne filtry. Ponieważ może się okazać, że kupimy dzbanek w promocji, a później jego miesięczna eksploatacja będzie znacznie droższa niż pierwszy zakup. Bardzo często wybieraną marką filtrów jest Dafi. Nie odbiega ona jakością od zachodniej szeroko reklamowanej Brity, a klienci cenią sobie doskonałą dostępność filtrów w dobrych cenach oraz to, że całość produkcji odbywa się w Polsce.

Dafi ma w swojej ofercie różne dzbanki filtrujące, tak więc każdy klient z powodzeniem dobierze ten odpowiedni dla siebie zarówno pod względem pojemności, wyglądu, jak i właściwości. Ponadto warto zwrócić uwagę także na produkowane przez Dafi butelki filtrujące, które pozwalają nam na zabranie świeżo filtrowanej wody ze sobą, gdziekolwiek się wybieramy, a można je zakupić na stronie https://sklep.dafi.pl/. To doskonałe rozwiązanie szczególnie dla osób, które ciągle się przemieszczają, a nie chcą kupować wody butelkowanej zarówno ze względów ekonomicznych, jak i ekologicznych.

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ok