Jak filtrować wodę w domu?
Luty 26, 2018
Smak wody filtrowanej
Smak wody filtrowanej
Luty 26, 2018
Pokaż wszystkie

Filtry do wody- jakie wybrać?

Filtry do wody- jakie wybrać

Tak naprawdę wybór dzbanków filtrujących na rodzimym rynku jest ogromny. Znajdziemy je zarówno w popularnych elektro-marketach, jak i w sieciach handlowych no i w Internecie. Często można zakupić także dzbanki produkowane na licencji popularnych kreskówek. To ciekawy pomysł szczególnie dla rodzin z dziećmi, które chcą kształtować dobry nawyk picia wody u swoich pociech. Wiadomo, że maluch będzie chętniej sięgał po wodę, jeśli zaserwuje mu go bajkowa Elsa lub Minionki. Niby drobiazg, ale może mieć naprawdę spore znaczenie w nauce zdrowego nawyku.

Możemy dobrać nie tylko odpowiedni dla naszego wnętrza czy osobistych upodobań kolor obudowy, ale przede wszystkim właściwy dla swoich potrzeb rozmiar. Wiadomo, że im więcej osób mieszka w naszym domu tym większego dzbanka filtracyjnego będziemy potrzebować. Na etapie zakupu dzbanka filtrującego wodę powinniśmy się zastanowić nad dwiema zasadniczymi kwestiami. Po pierwsze czy chcemy zakupić produkt reklamowanej zachodniej marki, czy wolimy postawić na rodzimą produkcję? Jej doskonałym reprezentantem jest polska firma Dafi, która od ponad 30 lat zajmuje się krajową produkcją filtrów. Zdecydowanie warto dać szansę polskim producentom, którzy nie tylko oferują filtry w niższych cenach, ale także ich eksploatacja jest po prostu tańsza, ponieważ filtry produkowane w naszym kraju kosztują zwyczajnie mniej. Zakup filtra na stałe wejdzie w harmonogram domowych zakupów, tak więc lepiej, żeby jego regularna cena była po prostu korzystna, gdyż nie zawsze trafimy na promocję.

Dzięki wykorzystaniu w naszym domu dzbanka filtrującego wodę takiego jaki możemy kupić na stronie http://dafi.pl/produkty/filtry-do-wody/standard/ możemy nie tylko zaoszczędzić pieniądze, które do tej pory wydawaliśmy na wodę butelkowaną. Oszczędzamy także czas i siły, które należało poświęcić na dostarczenie zgrzewek wody do naszego mieszkania. Nie bez znaczenia jest także aspekt ekologiczny. Jak zapewniają specjaliści z firmy Dafi, jeden filtr pozwala nam na przefiltrowanie ilości wody, która odpowiada około 300 półtoralitrowym butelkom. A to oznacza, że 300 butelek mniej zaśmieci nasze bezpośrednie otoczenie na wysypiskach. To ilość, która niewątpliwie robi wrażenie.

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ok